+48 730 969 172
prestigoclean@gmail.com

Mycie elewacji

Ideą naszej firmy jest świadczenie usług czyszczenia metodą hydrodynamiczną-wysokociśnieniową na jak najwyższym poziomie zapewniając przy tym kompleksową obsługę i doradztwo.

Co nas wyróżnia?

Pracujemy na maszynach korzystających z własnego źródła zasilania. Dzięki takiemu rozwiązaniu:
– nie generujemy dodatkowych kosztów za energię elektryczną,
– nie ingerujemy w instalację elektryczną poprzez zmianę zabezpieczeń dla potrzeb pozyskania większego natężenia prądu,
– nie przeciążamy instalacji nadmiernym poborem prądu,
– możemy pracować w dowolnym miejscu z dostępem do wody.
Duża wydajność i moc maszyn zapewnia nam:
– wysoką skuteczność w usuwaniu zanieczyszczeń,
– krótki czas realizacji zleceń.
Niezależny moduł podgrzewający wodę gwarantuje:
– efektywną pracę w niskiej temperaturze otoczenia typu jesień – zima ,
– rezygnację z zastosowania środków chemicznych wspomagających czyszczenie
lub w znacznym stopniu ich ograniczenie.

Czyszczenie elewacji bieżące mycie – doczyszczanie

Elewację wykonaną z tynku mineralnego czyścimy do wysokości 10 metrów bez korzystania z rusztowania bądź zwyżki. Dzięki temu nie tracimy czasu na jego montaż i demontaż ani nie narażamy elewacji na przypadkowe uszkodzenia mechaniczne w postaci otarć obić. Nie niszczymy roślinności okalającej budynek. Czyszczenie wykonujemy przy użyciu gorącej wody oraz środków chemicznych biobójczych zawierających chlorek benzylo alkilodimetylowy, który jest niezwykle skuteczny w usuwaniu mchów, glonów, porostów i grzybów. Nie pozostawiamy smug w postaci nieregularnych pasów co można zaobserwować przy tradycyjnej metodzie mycia lancą i zimną wodą.

Kiedy i jak często czyścić elewację?

Pora roku nie ma większego wpływu na skuteczne czyszczenie elewacji przy zastosowaniu odpowiedniego sprzętu. W okresie jesienno – zimowym można z powodzeniem wykonywać tego typu prace. Niedogodnością może być krótszy dzień pracy, komfort pracy czy temperatura spadająca poniżej 0 °C. Zaletą jest większa wilgotność powietrza ograniczająca w znacznym stopniu kurz unoszący się w powietrzu przez co zmniejsza się podatność elewacji na ponowne zabrudzenie. Również lepszy dostęp do powierzchni czyszczonej, w szczególności tam gdzie w pobliżu budynku rosną duże drzewa liściaste, ponieważ w okresie jesienno-zimowym nie mają one liści. W przypadku stosowania chemii mniejsza jest także podatność roślin drzewek i krzewów na ich uszkodzenie.

Tynki mineralne są warstwą dekoracyjno-estetyczną budynku, wizytówką naszego domu. Ocena kiedy nasza elewacja nadaje się do mycia, należy do nas samych. Cykliczne czyszczenie elewacji nie rzutuje na jej trwałość, a ma jedynie zapobiegać nawarstwianiu się osadów i poprawie jej strony estetycznej.

Sprawdź nasze referencje i przekonaj się, że jesteśmy firmą godną zaufania, wykonującą usługę mycia elewacji we Wrocławiu!

Nie zwlekaj! Zamów bezpłatną wycenę mycia elewacji już dziś!

Skorzystaj z naszej oferty na mycie elewacji jeszcze dziś!

Mycie dachów Wrocław