730 969 172
prestigoclean@gmail.com

Czyszczenie dachów

Prace związane z myciem powierzchni dachowych wykonujemy dwuetapowo. Pierwszym z nich jest aplikacja środków chemicznych mająca na celu zneutralizowanie mchów i glonów, które porastając dach tworzą zwartą strukturę przylegającą bardzo mocno do podłożą. Czas potrzebny na działanie chemii może wynosić od kilkunastu minut do kilku dni, uzależnione jest to od rodzaju środków, ich stężenia oraz stopnia zanieczyszczenia czyszczonej powierzchni. Kolejnym etapem jest usuwanie mechaniczne zanieczyszczeń za pomocą myjki ciśnieniowej i gorącej wody. Podczas prac nie chodzimy po dachu dzięki czemu nie narażamy dachówek na ich uszkodzenie. Wcześniejsze użycie chemii powoduje, że porastający mech obumiera i staje się łatwiejszy w usunięciu dlatego też nie ma konieczności stosowania dużego ciśnienia wody oraz dyszy rotacyjnej, która w wielu przypadkach działa destrukcyjnie a w szczególności na dachówki betonowe pokryte farbą.

Pamiętajmy, że działanie prewencyjne poprzez aplikowanie środków zapobiegających porastaniu mchu jest o wiele skuteczniejsze, tańsze i szybsze niż jego późniejsze usuwanie.

Sprawdź nasze referencje i przekonaj się, że jesteśmy firmą godną zaufania, wykonującą usługę czyszczenia dachów we Wrocławiu!

Nie zwlekaj! Zamów bezpłatną wycenę czyszczenia dachów już dziś!

Skorzystaj z naszej oferty na czyszczenie dachów jeszcze dziś!