730 969 172
prestigoclean@gmail.com

Czyszczenie rynien i udrażnianie kanalizacji

Przeprowadzając na terenie posesji porządki lub drobne remonty często zapominamy o okresowym przeglądzie rynien, rur spustowych oraz odpływów liniowych. Wieloletnie zaniedbanie tych elementów może doprowadzić do stanu, w którym rynny mogą ulec rozszczelnieniu bądź całkowitej lub częściowej niedrożności. Konsekwencją takich zaniedbań Podczas opadów jest spływająca woda po ścianach budynku, podmakające fundamenty oraz zapadająca się kostka brukowa.

Warto zauważyć, że w przypadku wystąpienia w/w objawów zaniedbania, głównym problemem, z którym bardzo często przyjdzie nam się zmierzyć będzie to utrudniony dostęp do przeprowadzenia samodzielnych prac z racji wysokości umiejscowienia rynien. Tego typu prace będą się wiązać z koniecznością wykorzystania zwyżki lub rusztowania co w niektórych przypadkach może być utrudnione w rozstawieniu lub też nawet niemożliwe. Wiąże się to również z poniesieniem dodatkowo znacznych kosztów transportu i wynajmu.

 

Podejmując się zlecenia, zarówno przed jak i po zakończeniu prac korzystamy z kamery inspekcyjnej umożliwiającej podgląd i ocenę faktycznego stanu zabrudzenia oraz czy prace zostały z naszej strony wykonane prawidłowo. Posiadamy urządzenia dzięki którym udrażniamy rynny sięgając do 7 metrów bez konieczności korzystania z rusztowania lub podnośnika koszowego. Podczas wykonywania prac wykorzystujemy system rur umożliwiający pozbywanie się zabrudzeń za pomocą odkurzacza pozostałą część zanieczyszczeń usuwamy spłukując wodą. Natomiast w rury spustowe, kanalizacyjne, przepusty i odpływy liniowe wprowadzamy wąż pod dużym ciśnieniem udrażniając rury sięgamy w głąb do 30m.

 

 

Sprawdź nasze referencje i przekonaj się, że jesteśmy firmą godną zaufania, wykonującą usługę czyszczenia rynien we Wrocławiu!

Nie zwlekaj! Zamów bezpłatną wycenę czyszczenia rynien już dziś!

Skorzystaj z naszej oferty na czyszczenie rynien jeszcze dziś!